MRP و PLM پروژه محور یا کالا محور

تولید و برنامه ریزی دستور تولید ساده تر از قبل


دستور تولیدهای شما و مراکز ماشین کاری شما چقدر کارامد و دقیق برنامه ریزی شده اند؟ آیا محصولات با سهولت و ظرافت در صف و فرایند تولید قرار میگیرند؟ آیا فرایندهای ایزو و نقاط بازرسی کیفیت در خود فرایند تولید ثبت میشوند یا بصورت جزیره ای پیش میروند؟
ماژول تهییه شده توسط نماد توسعه آریا بر پایه ادوو ، مجموعه ای منحصر بفرد از ویژگی ها و امکانات را ادغام کرده که نه تنها به شما امکان میدهد محصولاتی با انبارهای سنتی و سفارشی بسازید، بلکه به شما امکان میدهد پروژه های دفعی را اجرا کنید که فرایند تولید را پشتیبانی کند و دارای انعطافپذیری بالایی است. از مونتاژهای سبک تا BOM ها و اجزای چند سطحی و ابزارهای طراحی سفارشی، تجزیه و تحلیل دقیق هزینه به ازای هر قطعه را برای سازمان شما تسهیل میکند.

برنامه ریزی و جدول بندی ظرفیت ها

اکنون بیشتر از هر زمان دیگری، مشتریان شما تقاضای محصولاتی فرای کیفیت استاندارد را دارند. آنها به دنبال عرضه کنندگانی هستند که بتوانند همراه با تغییرات نیازهای آنها بروز شوند و بر تحقیق و توسعه مسلط و انعطافپذیر باشند. و این همان دلیلی است که جداول MRP شما میبایست سازگاری لازم را داشته باشند. از طرف دیگر نه تنها میبایست دارای ظرفیت اجرای استاندارد دستور تولید ها باشند بلکه باید بتوانند پروژه های منحصر بفرد و جدید را سریع بدست بگیرند که به متریال و برنامه ریزی منابع مشابهی نیاز دارد. سیستم ارائه شده توسط نماد توسعه آریا میتواند قدرت مدیریت روی عملیات شما را تقویت کند تا با سرعت و سهولت بیشتری دستور تولیدها را به پیش ببرید و انعطافپذیری لازم برای پروژه های جدید را داشته باشید.

بررسی های کیفی و مطابقت با ISO

همانطور که نیازهای کنترل کیفیت در سراسر سازمان گسترش می یابد، NTA-ERP به خودکارسازی و متمرکز کردن رویه های حیاتی سازمان کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان  هر بار   تجربه خرید بی عیب و نقصی را در  دریافت می کنند. با ماژول مدیریت کیفیت جامع، مدیران می توانند برنامه های کنترل کیفیت را تعریف کنند که به طور خودکار نقاط بازرسی و تعاملات را در عملیات موجودی خاص (دریافت، بازرسی نهایی، و غیره) و عملیات تولیدی (در حال فرآیند، مرحله) ایجاد می کند. 

مدیریت مراکز کاری و اجرایی ساده

برخلاف سیستمهای مرسوم و قدیمی MRP که تنها به صدور یک فایل PDF اکتفا میکنند، در NTA ERP، هر سفارش کاری یک سند داینامیک است که نه تنها با فهرستی از مواد و اجزای لازم برای تسهیل عملیات، بلکه با اسناد عملیاتی نیز تکمیل می‌شود. منابع دیگر مجبور نخواهند بود برای تکمیل کار در دست بین سیستم‌ها گام بردارند، تمام دانش متمرکز است و در مسیر عملیات با دستور ساخت حرکت می‌کند و اگر مشکلی پیش بیاید، ادغام داخلی با تیم تعمیر و نگهداری تضمین می‌کند که مشکلات دستگاه به سرعت حل می‌شوند و زمان‌بندی به‌طور مناسب برای هر مرکز کاری خراب به‌روزرسانی می‌شود.