فروش متمرکز و هدفمند


به کمک آمار و اطلاعات، پیش بینی کنید و نتایج شگفت انگیز بگیرید

استفاده از KPI و شاخصهای قابل اندازه گیری برای اطمینان از صحیح بودن فرایندها 


وارد کردن داده ها به سیستم تنها نیمی از کاری است که باید انجام شود. تیم فروش نیازمند یک استراتژی کل نگر برای انجام بهترین واکنش با سرنخ ها و فرصت ها می باشد. و این نقطه ای است که کاربرگ های KPI و Metrics وارد عمل می شوند. در این ماژول، مقادیر پیش‌بینی فعلی با عناصر بصری و خطوط  ترکیب شده تا به سرعت متوجه شوید در حال حاضر کجا هستید، و در صورت ادامه روندهای فعلی در آینده نزدیک کجا خواهید بود. است. این به شما این امکان را می‌دهد که نه تنها بر روی آنچه اتفاق می‌افتد تمرکز کنید، بلکه در جایی که ممکن است به تلاش‌های بیشتری نیاز باشد شروع به اصلاح و بهبود نمایید.

تنها چند کلیک برای ثبت سند! ساده سازی پروسه ها بر اساس نیاز تیم های فروش


یکی از نرم افزار های حیاتی برای سازمانها که با محوریت کمک به تیم های فروش استفاده میشود CRM میباشد. اما فرایندهای استفاده از آن بجای سرعت بخشیدن اغلب باعث کندتر شدن پروسه فروش میشود که از جمله دلایل آن میتوان به گزینه های گیج کننده منو، صفحه های پیچیده ورود داده اشاره کرد. به همین دلیل ما در نماد توسعه آریا با کمک کارشناسان خود سعی در ساده سازی این فرایندها داشتیم تا این امکانات منحصر بفرد با کمترین تعداد کلیک انجام شود. از یافتن و بروزرسانی سرنخ ها و فرصت ها  گرفته تا ثبت تاریخچه و اقدامات بعدی همگی به سادگی و سهولت کار با اکسل پیش میروند در حالی که امکانات یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان حرفه ای را در بر دارند.

فروش سریعتر

رابط کاربری مدرن

یک نمایه کاربری ساده و زیبا بطور اختصاصی برای این ماژول طراحی شده است که به همراه یک داشبورد قابل سفارشی سازی به شما در درک بهتر وضعیت کمک میکند. بعلاوه تمام این ها اموزش زنده ارکان مهم را در صفحه خواهید داشت.

کاهش ورود اصلاعات مجدد(دوباره کاری)

سرنخهای فروش را بصورت مستقیم از بازدید کنندگان سایت یا کسانی که با شما تماس میگیرند یا حتی ایمیل میزنند دریافت کنید

نمایش بصورت عریض

بهینه سازی نمایه ها و صفحه با چیدمان از پیش طراحی شده برای مانیتورهای عریض

سرنخهای فروش

پرورش سرنخها

کمپین های بروز بسازید و ایمیلهای متفاوت و سفارشی ارسال کنید تا سرنخ های خود را فعالتر کنید.

امتیازبندی سرنخ ها

در این ماژول قادر خواهید بود که به سرنخ های خود بر اساس معیارهای مختلف امتیاز دهید تا بدانید با سرمایه گذاری روی کدام سرنخ ها بیشترین بهره وری را خواهید داشت.فعالیت های مختلف را بر اساس امتیاز سرنخ ها تعریف کنید تا بهترین آنها را به فرصت تبدیل کنید.

وارد کردن سرنخ فروش

بسادگی هر چه تمام تر فایلهای اطلاعات مشتریان بالقوه را وارد ماژول کنید و با استراتژی خود پیش بروید.

چت زنده در وبسایت

با فعال کردن قابلیت چت زنده در وبسایت میتوانید با بازدید کنندگان وبسایت مکالمه کنید و با آنها ارتباط داشته باشید.

قوانین وظایف محوله

شما میتواندی قوانین مدنظر خود را درباره سرنخ ها و فعالیتهایی که هر کدام از تیم ها و کارمندانتان میبایست در مقابل سرنخها انجام دهیند طراحی کنید تا یکبار برای همیشه تمام فرایندها بصورت کامل و دقیق مشخص باشد.

انطباق سرنخها

با توجه به این که در این ماژول از طرق مختلف میتوانید سرنخ ها را دریافت و مدیریت کنید، امکان ورود یک سرنخ از چند کانال وجود دارد. با استفاده از این آپشن شما میتوانید سرنخهای تکراری را شناسایی و متصل کنید.

رهگیری ادرس ها

با استفاده از امکانات UTM میتواند منبع سرنخ ها را در تمام کمپینها رهگیری کنید.


فرصتها

مدیریت تماس ها و فعالیت ها

سلسله فعالیت های هر فرصت را سازماندهی کنید و با جدول زمانبندی پیش بروید. تاریخچه تمام فعالیت ها را بلافاصله ثبت کنید و با تیم در ارتباط باشید.

مدیریت زنجیره ارتباطی

نمایشی شفاف و دقیق از فرصتها داشته باشد و با استفاده از قابلیت درگ اند دراپ سریعتر به درخواستهای مشتریان پاسخ دهید. تیم های فروش را بر اساس مراحل مختلف پایش کنید  و کارایی آنها را زیر ذره بین داشته باشید

تعیین مراحل بصورت سفارشی

مراحل مختلف ارتباط با مشتری را بر اسا سلیقه و نیاز خود سفارشی کنید و برای هر کدام منطق و توصیفات مورد نظر را بنویسید.

برنام ریزی فعالیت بعدی

فعالیت بعدی را برنامه ریزی و زمانبندی کنید و نهایتا از امور روزانه خود آگاه باشید.

دلایل عدم موفقیت

زمانی که فرصتی به موفقیت نمیرسد میتواندی دلایل آن را وارد کنید تا با گذشت زمان و تکرار این علتها مطلع شوید که چه عواملی بیشترین اثر مخرب روی کسب و کار شما را داشته اند.

زمانبندی جلسات

همچنین در قسمت باکس گفتگو که در هر فرصت تعبیه شده شما میتوانید قرارها و جلسات را برنامه ریزی کنید و جزئیاتی که لازم دارید را وارد کنید تا مبادا اطلاعات یا اقدامی را از دست بدهید.


مشتریان 

دفترچه آدرسها

اطلاعات تماس تمام مخاطبین خود را بصورت شفاف و مرتب در دسترس داشته باشید.

قابلیت چند آدرس

هیچ امکاناتی برای شما محدود نخواهد بود و شما قادرید علاوه ب راطلاعات تماس شرکت یا مشتری، اطلاعات تماس فرد مرتبط را وارد کنید. بعلاوه برای هر کدام امکان ثبت چندین آدرس و اطلاعات تماس نیز وجود دارد.

درج ترجیحات مشتری

براحتی تمام ترجیحات مشتریانتان را ثبت کنید (زبان،ش=روش ارسال، مباحث مالی و...)


ارتباط کارآمد

قالبهای آماده ایمیل

برای ایمیل های ارسالی خود میتواندی طرح ها مدرن و حرفه ای داشته باشید تا از رقبا متمایز شوید.

هشدارهای سفارشی

تنها با چند کلیک از فرصتهای کلیدی استفاده کنید و هشدارهای لازم را تنظیم کنید