نقدینگی بیشتر و ریسک کمتر در انبار


توسط بهینه سازی میزان کالاها در انبار


فرایندهای انبارداری خود را بهبود دهید!


رهگیری لحظه ای تمام مواد و کالاهای شرکت از ابتدای ورود به انبار و خرید تا مرحله تحویل به مشتری با روش ورود دوگانه اطلاعات (double-entry).

اتوماسیون خرید ساده سازی شده

هیچ کسی از امور شلوغ و دست و پا گیر لذت نمیبرد مخصوصا در یک انبار مزدحم و شلوغ. رهگیری دستور خریدهای بیشمار، لیستهای برگشت از فروش و تاییدیه پرداخت ها بیشترین سهم از زمان مدیر انبار را به خود اختصاص میدهند. آیا بهتر نیست این زمان به امور تحلیلی و تصمیم گیری اختصاص یابد که با کامپیوتر نمیشود انجام داد؟

ماژول انبارداری نماد توسعه ،شما را به دقیق ترین نحو در جریان همه امور مربوط به انبار میگذارد و دیگر زمانی را بابت انجام امور روتین از شما نمیگیرد. با استفاده از طیف گسترده از امکانات پیکربندی، این انتخاب شماست که چه کاری را خودتان انجام دهید و چه کاری را فقط نظارت کنید و این شامل تمام امور مربوطه از نقاط کنترل کیفیت تا پیشنهادات چیدمان در انبار میشود.

طراحی داشبورد برای نظارت روی فرایندها

وارد کردن اطلاعات به سیتم تنها نیمی از چالش اصلی است. گروه شما به این استراتژی جامع نیاز دارند تا به بهترین نحو بتوانند نیازها را مرتفع کنند و از فرصت ها بهره برداری کنند. و این لحظه است که به عناصری مانند KPI وارد عمل میشوند. در این سیستم ما برای تمام فرایندهای شما، رنگها و عناصر بصری را بکار گرفته ایم تا به سرعت متوجه وضعیت موجود شده و بهترین تصمیم را بگیرید علاوه بر این که این سیستم به شما کمک میکند تا وضعیت فعلی را بببینید، میتواند شما را از وضعیت آینده خود با یان رویه مطلع کند. این امکان به شما کمک میکند که نه تنها روی آنچه اتفاق میافتد تمرکز کنید بلکه در جایی که ممکن است به تلاشهای بیشتری نیاز باشد اشراف نظر داشته باشید.

رهگیری شماره سریال و لات بوسیله بارکد برای تمام محصولات

چه کالاهای شما دارای تاریخ مصرف باشند و یا کالاهای نهایی شما نیازمند رهگیری با شماره سریال باشند برای RMA و امور مربوط به گارانتی، سیستم رهگیری این سامانه نیازهای شما را پوشش میدهند.
به سرعت و کارامدی هر چه تمام سیستم رهگیری برای هر محصول را نصب کندی و به همین سادگی این سیستم هر تغیر و لاگی را در انبار بصورت جداگانه ثبت خواهد کرد(همه انتقالات و حواله های بیرونی و درون سازمانی از جمه انتقالات BOM). بوسیله جستجوی سریع میتونید تنها با دو کلیک هر لات یا شماره سریالی که مدنظر دارید را یافته و از مکان فعلی آن و تاریخچه آن مطلع شوید.
علاوه براین پشتیبانی از بارکد به شما این امکان را میدهد تا مام اسکنرها را بصورت مستقیم یکپارچه نمایید  و هزینه های سرسام آور این امور را با کمک وسایلی از قبیل گوشی موبایل و تبلت کاهش دهید.