تفاوت نسخه
کامیونیتی و اینترپرایز

 در حالی که نسخه کامیونیتی ادوو کاملا منبع باز میباشد، نسخه اینترپرایز ادوو تحت لایسنس این شرکت میباشد که امکانات و انعطاف بیشتری را به کسب و کارها میبخشد. ویرایش های مختلف هر دو نسخه ادوو انترپرایز و کامیونیتی ماژولهای پر کاربردی را برای عملیات های تجاری به ارمغان می آورد که هر دو نسخه را تبدیل به انتخابهای مناسبی برای کسب و کار ها مینماید.
برای مقایسه این دو نسخه از ادوو میبایست چندین معیار را از جمله پشتیبانی،اصلاح باگ، آپگرید، هاستینگ و قیمت را بررسی کنید.


نسخه کامیونیتی ادوو


ادوو کامیونیتی یک نسخه منبع باز است که توسط خود Odoo ساخته و آزمایش شده و نهایتا به رایگان برای برآوردن نیازهای تجاری مختلف در دسترس همگان قرار گرفته است. از آنجایی که این نسخه ماژول های قابل تنظیم متنوعی را برای عملیات تجاری ارائه می دهد، یک گزینه عالی برای شرکت های تجاری می باشد.
 عدم وجود پشتیبانی، ارتقاء و میزبانی برخی از کاستی‌های Odoo Community در مقایسه با Odoo Enterprise است. علاوه بر این برنامه استودیو از دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی کند و در این نسخه اجازه استفاده کامل از ماژول فروش، سرمایه انسانی، وب‌سایت یا سایر ماژول‌ها را نمی‌دهد. اما گزینه بسیار مناسبی برای بسیاری از شرکت ها می باشد.

نسخه اینترپرایز ادوو


نسخه اینترپرایز ادووو همان نسخه کامیونیتی به همراه ویژگی های اضافی است. در این نسخه سرعت، کارایی و سازگاری با مرورگرهای تلفن همراه را بهبود داده شده و علاوه بر پشتیبانی کامل توسط ادوو، شامل سرویس هاستینگ و آپگرید میشود. این نسخه نیاز به پرداخت دارد و هزینه اشتراک بر اساس تعداد کاربران  تعیین می شود.
امضا، میز راهنمایی، اتوماسیون بازاریابی، مدیریت کیفیت، تعمیر و نگهداری، قرار آنلاین، اشتراک و استودیو برخی از ماژول های این نسخه هستند که در این نسخه وجود دارند.